Cartier - Pasha de Cartier Parfum férfi 100ml eau de parfum teszter
Ár:
29.910 Ft
Gyártó: | Cartier |
Várható szállítás: | 2026. szeptember 23. |
Cikkszám: | fp237139 |
Elérhetőség: | Nem rendelhető |
Szállítási díj: | 1.290 Ft |
|
Leírás
Cartier - Pasha de Cartier Parfum férfi 100ml eau de parfum teszter
Teszter termék:
egyszerű kartondobozba csomagolt, néha kupak nélküli termék. Üvege, beltartalma, minősége a dobozoséval azonos! A termék nem használt és nem hiányzik belőle. A kép illusztráció, a leírásban szereplő terméket szállítjuk ki.
Termék márkája:
Cartier
Termék gyártója:
nincs adat
Illatcsoport:
aromás-fougere
Illatösszetevők:
szantálfa, likőr, balzsamfenyő, tonkabab, ambrocenid, benzoin, indonéz pacsuli levél, labdanum
Termék típus:
eau de parfum
Kiadás éve:
2020
Célcsoport:
férfi
Kiszerelés:
100ml teszter
FIGYELEM!
Cégünk kizárólag eredeti, márkás, gyári termékeket forgalmaz, nem gyárt és nem állít össze parfümös szetteket sem. A mellékelt fotók illusztrációs céllal lettek megjelenítve, kizárólag a termék beazonosíthatóságát szolgálják, ezért egyes méretkiszerelések, egyéb csomagolás státusz esetén eltérhetnek. Gyártó jogosult a kereskedelem és a végfelhasználók előzetes értesítése nélkül a termékek csomagolásán, beltartalmán és összetevőin változtatást végrehajtani!
A fotók szerzői jogát az egyes márkák védjegyjogosultjai fenntartják.
Vélemények

1 értékelés





Írja meg véleményét!
Bodo B.
|

2023. 11. 08.
Az illat fás-aromás-fűszeres-vaníliás. A vetítése az én bőrömön jó, az első 3-4 órában jól érezhető, utána fokozatosan bőrközelivé válik. Tartóssága rajtam kb. 8 óra. Leszáradás után meleg, borostyános, balzsamos, fás fougere illat. Nagyon férfias, markáns és a parfüm koncentráció miatt erős. Ez egy régies és mégis új luxus illat. Nekem a designer parfümök között egy kiemelkedő illat. Illat: 10/10 Intenzitás erőssége: 10/10 Intenzitás ideje: 10/10 Tartósság: 10/10. A fentiek az én személyes véleményem, ettől másnak eltérő véleménye lehet.